3 * hvězdičkové apartmány v Travnik

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Travnik. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů, hostelů a motelů přímo ve městě, nebo i v okolí Travnik, kde najdeme města Čardaci, Vitez, Zenica, Vlasic a Kiseljak.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Apartment Vremeplov StarStarStar

Foto: Apartment Vremeplov
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
92 %

Located in Travnik, Apartment Vremeplov offers accommodation with a terrace, kitchen and free WiFi. Fitted with a balcony, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with free toiletries. There is also a toaster, fridge and a kettle.

Hotely v okolí Travnik

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Travnik jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Travnik. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Travnik.


2. Apartments K.I.D.S. StarStarStar

Foto: Apartments K.I.D.S.
Lokalita: Vlasic
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Set in Vlasic, 800 metres from Markovac, and Babanovac 1 reachable within less than 1 km, Apartments K.I.D.S. Offers ski-to-door access, barbecue facilities and free WiFi.


3. Apartments Vučko Vlašić StarStarStar

Foto: Apartments Vučko Vlašić
Lokalita: Vlasic
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Featuring ski-to-door access and barbecue facilities, as well as a garden, Apartments Vučko Vlašić is situated in Vlasic, not far from Babanovac 1 and Babanovac 2. Free WiFi is available. Some units include a terrace and/or balcony.


4. Apartments Grazia StarStarStar

Foto: Apartments Grazia
Lokalita: Vlasic
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
75 %

Offering a garden, Apartments Grazia provides accommodation in Vlasic. Each of the units features a kitchen and a living room with dining area and a TV. A balcony with mountain views is offered in all units.


5. Apartment Grgic StarStarStar

Foto: Apartment Grgic
Lokalita: Kiseljak
Vzdálenost: 17.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartment Grgic is located in Kiseljak and offers a garden and a terrace. The property was built in 1998, and has accommodation with free WiFi. This apartment features 3 bedrooms, a satellite TV, a dining area, and a kitchen with an oven and a fridge.


6. Apartment Radoš StarStarStar

Foto: Apartment Radoš
Lokalita: Kupres
Vzdálenost: 17.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Apartment Radoš in Kupres features accommodation with free WiFi, 2.6 km from Stožer-Vrana – Kupres. Guests have a private terrace. This apartment features 2 bedrooms, a TV, and a kitchen.


7. Apartments Herc StarStarStar

Foto: Apartments Herc
Lokalita: Kupres
Vzdálenost: 18.8 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Located within 3.1 km of Stožer-Vrana – Kupres in Kupres, Apartments Herc provides accommodation with seating area. Complimentary WiFi is available.


8. Nensy StarStarStar

Foto: Nensy
Lokalita: Visoko
Vzdálenost: 20.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Nensy in Visoko features accommodation with free WiFi, 2 km from Tunnel Ravne and 2 km from Bosnian Pyramids. This apartment has a garden. Opening onto a terrace, the apartment consists of 2 bedrooms and a fully equipped kitchen. A TV is provided.

Dostupné pokoje


9. Apartment Amra StarStarStar

Foto: Apartment Amra
Lokalita: Visoko
Vzdálenost: 20.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Situated 2.2 km from Tunnel Ravne in Visoko, Apartment Amra offers accommodation with a kitchen. This property offers access to a balcony. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom, and a seating area. A flat-screen TV is provided.


10. Apartment Fortuna StarStarStar

Foto: Apartment Fortuna
Lokalita: Visoko
Vzdálenost: 20.9 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Set in Visoko, Apartment Fortuna offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property is 3 km from Tunnel Ravne and less than 1 km from Bosnian Pyramids.


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: